Sayfa: Hizmetlerimiz Kanalizasyon Gideri Açma

Paylaş

Kanalizasyon Gideri Açma

Kanalizasyon Gideri Açma

Binanızdan kanalizasyona yani logara bağlanan ana boru tıkandığı takdirde bina ile logar arasını makine sayesinde kırmadan zahmetsizce hızlı bir şekilde açtırabilirsiniz. Robotla kanalizasyon borusu açma firması, atık su giderleriniz tıkandığında başvurabileceğiniz profesyonel hizmet anlayışı ile Manavgat'ta her bölgeye hizmet veriyoruz. Kanalizasyon borularında yıkama ve görüntüleme hizmeti vermektedir. Kanal tıkanıklığı açan makineleri denemeden bahçenizi kazdırmayın. Binanızın alt yapısında meydana gelen çökmeleri veya problemli noktaları borunun içerisine gönderdiğimiz kamera ile görüntüleme yapıyoruz. Aldığımız görüntüleri profesyonel ustalarımız analiz edip size borularınız hakkında bilgi vermektedirler. Borunuz bir fare tarafından kemirilmiş olabilir, biz delik açılan tam noktayı size gösterip tamiratını yapabiliyoruz. Kanalizasyon ya da lağım döşemi, pis ve atık suların özel kanallar aracılığıyla toplanıp atılmasını sağlayan altyapı sistemidir. Bu kanallarda künk ya da büz adı verilen kalın borular kullanılır.

Ayrıca bunların bir zarar görmesi (delinme, yanma, kırılma) sonucunda etrafa kötü koku yayılabilir. Yani kanalizasyon borularının çok sağlam olması lazımdır.

 

Kanalizasyon ya da kanal borusu, pis su ve atık suların kanallar yardımıyla toplanıp atılmasını sağlayan altyapı sistemidir. Bu kanallarda künk ya da büz adı verilen kalın borular kullanılır. Yeni sistemlerde korige boru sistemi daha avantajlı ve fayda sağlamaktadır. Ayrıca bunların bir zarar görmesi ( delinme, yanma, kırılma ) sonucunda etrafa kötü koku yayılabilir. Bina içerisinde rutubet ve boya kabarmalarına sebep olur. Kanalizasyon boruları döşenirken çok sağlam bir biçimde döşenmesi gereklidir. Gerekli % 2 veya % 1 eğimin verilmemesi halinde su ile birlikte gelen katı atıklar borunun alt tarafında birikme yaparak kullanım sonucu tıkanmalara zemin hazırlar. Kanal açma sistemleri her ne kadar tıkanıklığı açsada ara ara yinede tıkanıklıkların önüne geçemezsiniz. Kanal borularının bağlı olduğu rögar çukurları muhakkak kullanılmalıdır. Uzun mesafeli kanalizasyon hatlarında gereken güzergah ve boru uzunluğu dikkate alınarak logar yapılmalıdır. Bu logar çukurunda lağım suları geldikçe kuyunun dibinde çamura benzer kirlilik olacaktır. Ortalama 10 daireli bir binada yılda bir logar kuyusunun içi temizlenmesi gereklidir.

Tıkanan kanalınızı kırmadan son teknoloji cihazlarımızla yerini tespit ediyoruz. Kanal tıkanıklığının hangi sebepten dolayı ortaya çıktığını, kanalın içerisinde hangi maddelerin olduğunu vs. kanalın içerisine kamera salarak öğreniyoruz ve sizlere gerekli açıklamaları yapıyoruz. İşimizi profesyonellikle yapıp sizlere üstün kaliteli hizmet sunuyoruz.

Aşağıdaki formu doldurup bize göndererek teklif alabilirsiniz. En kısa sürede tarafınıza dönüş sağlayacağız.